facebook 
 instagram

BEGLERI

Cena: 22 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

BEGLERI

BEGLERI - mała zręcznościowa zabawka wykonana z paracordu, którą można wykonywać triki obracając ją w wyszukany sposób pomiędzy palcami. 

Begleri poprawi twoją zręczność, koordynację i sprawność ruchową dłoni. Będzie także świetną zabawą na długie godziny, pomoże się odstresować po ciężkim dniu w pracy. 

Begleri składa się z dwóch oplotów o nazwie monkey fist. W środku nich znajduje się kolejna kulka, także wykonana z paracordu. Odstęp pomiędzy kulkami w standardzie wynosi 11cm. Jeśli jesteś zainteresowany innym wymiarem, podaj go w dodatkowych informacjach podczas składania zamówienia.

W naszym begleri możemy zastosować połączenie maksymalnie dwóch różnych kolorów paracordu. 

 

 


 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są przez nas ręcznie w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.