facebook 
 instagram

BRANSOLETKA RATUNKOWA DLA DZIECKA Z BLASZKĄ FULL KOLOR 19X50

Cena: 25 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 19mm
  • Kolorystyka : 2 KOLORY DO WYBORU
  • Blaszka : FULL KOLOR 19X50mm (dowolny projekt)
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych

Medyczna / ratunkowa bransoletka dla dziecka

 

Bransoletka z paracordu dla Twojego dziecka. Wykonywana jest dowolnej wybranej przez klienta kolorystyce, głównym dodatkiem w tym modelu jest blaszka full kolor o wymiarach 19x50mm. Na blaszce może znaleźć się dowolna treść bądź logo w dowolnym kolorze. Projekt może zawierać także grupę krwi, informacje o chorobach i alegriach, numer telefonu, dane adresowe itp.Podczas składania zamówienia w sekcji "INNE INFORMACJE" napisz jaka treść ma się znaleźć na blaszce, w jakim kolorze ma być tło oraz napisy.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. Podczas wyboru dodatków, kieruj się wygodą dziecka, im mniej dodatków tym lepiej. 

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.