facebook 
 instagram

BRANSOLETKA Z KOMPASEM DLA DZIECKA - MAŁY SKAUT

Cena: 29 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 19mm
  • Kolorystyka : 2 KOLORY DO WYBORU
  • Dodatki : KOMPAS, 2X CZASZKA
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka dla dziecka - MAŁY SKAUT

 

Z myślą o najmłodszych stworzona została bransoletka z paracordu MAŁY SKAUT. W pierwowzorze wykonana w turystycznej kolorystyce z trofeami w postaci czaszek. Głównym dodatkiem w bransolecie jest kompas z tarczą fluorescencyjną (po naświetleniu świeci w ciemności). Bransoletka z paracordu MAŁY SKAUT to świetny gadżet, pomysł na prezent dla małych fanów Beara Gryllsa.Podczas składania zamówienia dokonaj wyboru kolorystyki paracordu oraz czaszek. 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie.

 

 

 

UWAGA!!! DO BRANSOLETKI ZOSTANIE WPLECIONY NOWY MODEL KOMPASU


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.