instagram facebook

Smycz dla psa z paracordu DIAMOND BRAID

Cena: 80 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : DIAMOND BRAID
  • Kolorystyka : 4 KOLORY DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Smycz dla psa z paracordu DIAMOND BRAID - 4 kolory

 

Wytrzymała smycz z paracordu, wykonaną ręcznie z paracordu dla Twojego czworonoga. 

Smycz DIAMOND BRAID będzie doskonałym wyborem dla małych i średnich psów.

Oferujemy usługę wykonania smyczy w wybranej przez Klienta kolorystyce paracordu, o dowolnej długości i różnej konstrukcji.

Smycz w oplocie DIAMOND BRAID o długości 1-go metra (sam oplot) mieści w sobie około 17 metrów paracordu. Może zostać wykonana nawet w czterech kolorach dowolnych z naszej palety!
Rączka smyczy może być stała bądź przepinana (przy długich smyczach). Zakończeniem jest solidny karabińczyk 65mm. 

 

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.