facebook 
 instagram

BRANSOLETKA SILIKONOWA - HOLD THE LINE

Cena: 12 PLN
Ilość sztuk: 

Cechy:

- 100% silikonu,
- wyprodukowane przez polskiego producenta,
- dyskretne i wygodne w noszeniu,
- łatwa konserwacja,
- uniwersalny rozmiar,
- hipoalergiczne,
- 10% zysku zostaje przeznaczona na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

Bransoletka silikonowa Cienka Niebieska Linia TBL (z ang. Thin blue line) z napisem HOLD THE LINE

 

Bransoletka silikonowa Cienka Niebieska Linia (z ang. Thin Blue Line) to wzór dla Policjantów oraz osób, które wspierają Mundurowych i nosząc bransoletkę, chcą dać wyraz uznania dla trudnej służby funkcjonariuszy Policji.

Symbolika Cienkiej Niebieskiej Linii odnosi się do Policjantów, którzy w każdym społeczeństwie tworzą cienką granicę oddzielającą dobro od zła.

Znaczenia symboliki Cienka Niebieska Linia:
1. Cienka niebieska linia symbolizuje cienką granicę życia i śmierci, którą funkcjonariusze Policji codziennie przekraczają w swojej pracy,
2. Cienka niebieska linia uosabia ważną rolę funkcjonariusza policji polegającą na oddzieleniu dobra od zła i zachowywaniu porządku w chaosie.
3. Cienka niebieska linia na czarnym tle łączy pamięć o Policjantach poległych na służbie, z Funkcjonariuszami, którzy są nadal w czynnej służbie.

 

Hold the Line to międzynarodowa maksyma Policjantów, podkreślająca ich solidarność, wzajemne wsparcie i koleżeństwo niezależnie od pełnionej rangi. Hold the Line wyraża ważne wartości policyjne m.in. odpowiedzialność, odwagę i ofiarność.

W Polsce z Hold the Line nieodzownie związany jest policyjny fanpage PMF, który konsoliduje i zwiera szeregi społeczności polskich policjantów właśnie w oparciu o tę maksymę. Bransoletki silikonowe z credo Hold the line to wynik naszej wieloletniej współpracy z PMF, którzy już od dłuższego czasu podsuwali nam pomysł na wprowadzenie dyskretnego dodatku o jednolitej formie i zrozumiałym przekazie.

Paracord Projekt ma zaszczyt pomagać w rozwoju akcji Cienka Niebieska Linia od początku jej pojawienia się w Polsce. Od długiego czasu współpracujemy i wspieramy społeczności Cienka Niebieska Linia oraz PMF.


Informujemy także, że 10% zysku ze sprzedaży bransoletek silikonowych przeznaczymy na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

Opaski wykonane przez polskiego producenta z wytrzymałego i hipoalergicznego silikonu o dużej rozciągliwości. Obwód wewnętrzny wynosi 19,5 cm. Napis i motyw niebieskiej linii wykonano techniką wtłoczenia do środka, co zapewnia trwałość naniesionej grafiki. Na bransoletce nie naniesiono logo Paracord Projekt, ponieważ Cienka Niebieska Linia nie jest miejscem na reklamę.

 

 


 

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.