facebook 
 instagram

BRANSOLETKA Navy SEALs (18-19,5 cm)

Cena: 39 PLN
Stara cena: 55 PLN, Oszczędzasz: 16 PLN
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23 mm
  • Blaszka : aluminowa grawerowana laserowo 30x51 mm
  • Kolorystyka paracordu : army green refleksyjny + czarny
  • Zapięcie : szekla stalowa regulowana w kolorze czarnym
  • Wymiar : obwód nadgarstka 18-19,5 cm

GOTOWY PROJEKT - bransoletka Navy SEALs

 

Bransoletka z paracordu z dodatkiem aluminiowej grawerowanej blaszki 30x51 mm, na której widnieje logo i motto Navy SEALs: "The only easy day was yesterday". Bransoletka została wykonana w klasycznym oplocie cobra, co daje nam około 3,5 - 4 metrów mocnej linki po rozpleceniu. 

Kolorystyka paracordu została utrzymana w klimatycznej militarnej tonacji. W bransolecie użyty został także paracord refleksyjny. Zapięcie bransoletki stanowi wytrzymała, bardzo dobrej jakości szekla czarna z regulacją. 

Bransoletka wykonana została w najpopularniejszym męskim rozmiarze, na obwód nadgarstka mieszczący się w przedziale 18-19,5 cm. 

 

 

POMIAR NADGARSTKA 

Prawidłowy pomiar nadgarstka ma kluczowe znaczenie, od którego zależy satysfakcja i zadowolenie z zamawianego produktu.
Proces mierzenia obwodu nadgarstka nie jest skomplikowaną czynnością, warto jednak zapoznać się z kilkoma sugestiami, dzięki którym bransoletka będzie idealnie prezentować się na ręce. Pomiaru dokonujemy oczywiście na tej ręce, na której planujemy nosić plecionkę.
Do mierzenia możemy użyć klasycznego centymetra krawieckiego, taśmy mierniczej lub kawałka sznurka, który później zmierzymy za pomocą dokładnej miarki. Podczas pomiaru najważniejsze jest to, by centymetr nie uciskał nadgarstka oraz nie spoczywał na nim zbyt luźno. Starajmy się po prostu dokonać pomiaru typowo technicznego, z nastawieniem na dokładność, bez dodatkowej inwencji twórczej. Do uzyskanego pomiaru nie dodajemy także żadnego „zapasu” (WAŻNE). Wynika to z prostej przyczyny, podczas wykonywania bransoletki np. na rozmiar 19 cm, sami nieznacznie zwiększamy jej obwód (około 15%), co gwarantuje jej prawidłowy rozmiar oraz komfort użytkowania.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.