facebook 
 instagram

BRANSOLETKA THIN BLUE LINE + KAJDANKI (17,5-18 cm)

Cena: 15 PLN
Stara cena: 20 PLN, Oszczędzasz: 5 PLN
Adres e-mail
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm
  • Kolorystyka : TBL
  • Zapięcie : klasyczna klamra polimerowa 16mm
  • Dodatki : ZAWIESZKA KAJDANKI (stop cynku)
  • Wymiar : obwód nadgarstka 17,5-18 cm

Bransoletka Cienka Niebieska Linia TBL (z ang. Thin blue line)

 

Bransoletki "THIN BLUE LINE" wykonane początkowo na zlecenie dla Twórców fanpage`a PMF, zyskały ogromną popularność. Społeczność Policjantów noszących CNL - Cienką Niebieską Linię rozrasta się w bardzo szybkim tempie. 

Bransoletka zapleciona w klasycznym splocie COBRA, w kolorze czarnym z niebieskimi refleksami.Głównym dodatkiem dekoracyjnym w tym modelu jest zawieszka "KAJDANKI" wykonana ze stopu cynku. 

Zapięcie bransoletki stanowi wygodna klamra polimerowa.

Bransoletka wykonana została w popularnym męskim rozmiarze, na obwód nadgarstka mieszczący się w przedziale 17,5-18 cm. 

 

 

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.