facebook 
 instagram

BRANSOLETKA VIKING MŁOT THORA (20 cm)

Cena: 25 PLN
Stara cena: 30 PLN, Oszczędzasz: 5 PLN
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : KING COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Kolorystyka paracordu : czarny + white snake + bordowy
  • Zapięcie : młot thora (stop cynku)
  • Wymiar : obwód nadgarstka 20 cm

GOTOWY PROJEKT - bransoletka VIKING MŁOT THORA

Bransoletka z motywem MŁOT THORA (Thor's Hammer Mjolnir). Wykonana z paracordu w oplocie KING COBRA. Głównym elementem dekoracyjnym jest zawieszka i koralik o charakterystycznym wzornictwie. Uwagę przyciąga także niebanalna kolorystyka utrzymująca cały projekt w nordyckiej stylistyce.

Młot Thora i pętelka tworzą zapięcie bransoletki. Koralik ma funkcję nie tylko dekoracyjną. Zaciska pętelkę co chroni bransoletkę przed niespodziewanym rozpięciem.

Młot Thora oraz koralik są wykonane ze stopu cynku.

Szerokość oplotu w bransolecie to około 28 mm.

Powłoka galwaniczna na koralikach i zawieszkach ze stopu cynku będzie z czasem ulegać naturalnemu ścieraniu. Zmiana barwy nie wynika z wady produktu, jest to normalny proces dla tego typu produktów i zastosowanej technologii i nie stanowi podstawy do złożenia reklamacji.

Bransoletka wykonana została na masywny męski rozmiar nadgarstka o obwodzie ok. 20 cm.

 

 

POMIAR NADGARSTKA 

Prawidłowy pomiar nadgarstka ma kluczowe znaczenie, od którego zależy satysfakcja i zadowolenie z zamawianego produktu.
Proces mierzenia obwodu nadgarstka nie jest skomplikowaną czynnością, warto jednak zapoznać się z kilkoma sugestiami, dzięki którym bransoletka będzie idealnie prezentować się na ręce. Pomiaru dokonujemy oczywiście na tej ręce, na której planujemy nosić plecionkę.
Do mierzenia możemy użyć klasycznego centymetra krawieckiego, taśmy mierniczej lub kawałka sznurka, który później zmierzymy za pomocą dokładnej miarki. Podczas pomiaru najważniejsze jest to, by centymetr nie uciskał nadgarstka oraz nie spoczywał na nim zbyt luźno. Starajmy się po prostu dokonać pomiaru typowo technicznego, z nastawieniem na dokładność, bez dodatkowej inwencji twórczej. Do uzyskanego pomiaru nie dodajemy także żadnego „zapasu” (WAŻNE). Wynika to z prostej przyczyny, podczas wykonywania bransoletki np. na rozmiar 19 cm, sami nieznacznie zwiększamy jej obwód (około 15%), co gwarantuje jej prawidłowy rozmiar oraz komfort użytkowania.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.