facebook 
 instagram

BRANSOLETKA COBRA - 100 SZTUK

Cena: 1600 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Ilość : 100 sztuk
  • Szerokość oplotu : ok. 24mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych

Bransoletka COBRA - 100 SZTUK

Klasyczna, survivalowa bransoletka z paracordu, stworzona dla miłośników outdooru i militariów. Bransoletka została wykonana w najpopularniejszym oplocie cobra, co daje nam około 3,5 - 4 metrów mocnej linki paracord po rozpleceniu. Bransoletka celowo została pozbawiona wszelkich dodatków dekoracyjnych - ma być prosta i banalna, w razie potrzeby gotowa do rozplecenia i użycia. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. Uniwersalna stylistyka pasuje do stroju codziennego, militarnego a nawet czegoś bardziej eleganckiego. Wśród dostępnych u nas kolorów paracordu, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. 

 

Jesteśmy polskim producentem ręcznie wykonywanych wyrobów z paracordu, co pozwala nam na kompleksowe dopasowanie do potrzeb i wizji Klienta.
Dla firm, organizacji oraz grup zorganizowanych możemy zaproponować korzystne warunki współpracy, elastyczne terminy realizacji oraz ceny dostosowane do realiów polskiego rynku. Bransoletki z pracordu świetnie sprawdzą się jako atrakcyjny gadżet reklamowy, oryginalna pamiątka oraz modny produkt do dalszej odsprzedaży. W odróżnieniu od towarów importowanych nasze produkty wykonujemy w różnych rozmiarach i wybranej przez Klienta kolorystyce. 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.