facebook 
 instagram

BRANSOLETKA SW (SŁUŻBA WIĘZIENNA) + BLASZKA FULL KOLOR 19X50

Cena: 29 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA / WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm / ok. 19mm
  • Kolorystyka : CZARNY + SZARY (pasek)
  • Blaszka : FULL KOLOR 19X50mm (dowolny projekt)
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka SW - SŁUŻBA WIĘZIENNA

 

Duża część naszej oferty poświęcona jest Służbom Mundurowym i Ratowniczym, przez co chcemy dać wyraz szacunku dla ich poświęcenia i ciężkiej pracy. Do wzorów poświęconych Policji, Straży Pożarnej oraz Ratownictwu Medycznemu dołączyliśmy obecnie plecionki dedykowane dla funkcjonariuszy i miłośników Służby Więziennej.

Bransoletka zapleciona w klasycznym splocie COBRA (w wersji damskiej WĄSKA COBRA), w kolorze czarnym z szarą linią biegnącą przez środek. Na życzenie inna kolorystyka bransoletki.Głównym dodatkiem w tym modelu jest blaszka o wymiarach 19x50mm. Na blaszce może znaleźć się dowolna treść bądź logo. Możesz dokonać wyboru spośród naszych wielu propozycji bądź przesłać do nas swój własny projekt

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Plecionka została wykonana z jednego (nie łączonego) odcinka paracordu, o długości ok  3,5 m.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.