facebook 
 instagram
BRANSOLETKA SW (SŁUŻBA WIĘZIENNA) CLASSIC

BRANSOLETKA SW (SŁUŻBA WIĘZIENNA) CLASSIC

Cena: 19 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA / WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm / ok. 19mm
  • Kolorystyka : CZARNY + SZARY (pasek)
  • Blaszka : BRAK
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 2-3 dni robocze

Bransoletka klasyczna SW - SŁUŻBA WIĘZIENNA 

 

Duża część naszej oferty poświęcona jest Służbom Mundurowym i Ratowniczym, przez co chcemy dać wyraz szacunku dla ich poświęcenia i ciężkiej pracy. Do wzorów poświęconych Policji, Straży Pożarnej oraz Ratownictwu Medycznemu dołączyliśmy obecnie plecionki dedykowane dla funkcjonariuszy i miłośników Służby Więziennej.

Bransoletka zapleciona w klasycznym splocie COBRA (w wersji damskiej WĄSKA COBRA), w kolorze czarnym z szarą linią biegnącą przez środek.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Plecionka została wykonana z jednego (nie łączonego) odcinka paracordu, o długości ok  3,5 m.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.