facebook 
 instagram

BRANSOLETKA STRAŻ CLASSIC

Cena: 19 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm
  • Kolorystyka : 4 KOLORY DO WYBORU
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 2-3 dni robocze

Bransoletka COBRA - STRAŻ POŻARNA

 

Bransoletka z paracordu dla Strażaków i miłośników Straży Pożarnej. Bransoletka wykonywana jest w kontrastowej kolorystyce kojarzonej z uniformami Straży Pożarnej.

Pierwowzorem jest bransoletka o klasycznym splocie COBRA, w kolorze czarnym z trzema liniami biegnącymi przez środek w kolorach: żółty / szary / żółty. Możliwe jest wykonanie branoletki w innej, wybranej przez klienta kolorystyce. Dokonaj wyboru podczas składania zamówienia.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie.

 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.