facebook 
 instagram

BRANSOLETKA KLAMRA SURVIVALOWA

Cena: 32 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 24mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Zapięcie : KLAMRA Z GWIZDKIEM, KRZESIWEM I DRASKĄ
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka z SURVIVALOWĄ KLAMRĄ z gwizdkiem ratunkowym, krzesiwem i draską.

Minimalistyczna survivalowa bransoletka z paracordu, stworzona dla miłośników outdooru i turystyki. Bransoletka została wykonana w najpopularniejszym oplocie cobra, co daje nam około 3,5 - 4 metrów mocnej linki paracord po rozpleceniu. Dopełnieniem bransoletki jest łatwa z użyciu klamra polimerowa z praktycznymi dodatkami survivalowymi. Znajdziemy w niej gwizdek ratunkowy, pręcik krzesiwa oraz draskę. Wśród dostępnych u nas kolorów paracordu, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.