facebook 
 instagram

IMIENNA ZAWIESZKA, SMYCZ NA SMOCZEK

Cena: 35 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Dodatki : DREWNIANY KORALIK MIŚ, DREWNIANE ZAPIĘCIE, DREWNIANE LITERKI
  • Koraliki : POLIMEROWE 14x11 mm
  • Paracord : OK. 1,5 m W JEDNYM ODCINKU
  • Czas oczekiwania na realizację : 2-3 dni robocze

ZAWIESZKA IMIENNA, SMYCZ NA SMOCZEK Z PARACORDU

Imienna smycz z paracordu jako nietuzinkowy gadżet dla najmłodszych. Idealna na smoczek, gryzak czy ulubioną zabawkę.

Smycz posiada trwałą żabkę, nadaje się do przyczepienia do chusty, nosidła lub ubranka dziecka. Została wykonana z jednego, nie łączonego odcinka paracordu co gwarantuje jej niezrywalność. Smoczek czy gryzak nie upadną na podłogę a ulubiona zabawka będzie bezpieczna. 

 

 

Bogata kolorystyka paracordu, oraz dodatków pozwala na stworzenie wielu nietuzinkowych wzorów. 
Do wyboru ponad 50 kolorów paracordu, 4 kolory koralików a także 3 kolory żabek i misiów (dla dziewczynki, chłopca oraz unisex).
Koraliki z literkami mogą tworzyć dowolne Imię. Podczas składania zamówienia wpisz Imię dziecka w zakładce "INNE INFORMACJE".

 

 


 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są przez nas ręcznie w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.