instagram facebook

Sklep PARACORD PROJEKT oprócz bransoletek oferuje także różnego rodzaju breloki z paracordu.

Wśród wszystkich breloków najbardziej przyciągającym uwagę jest brelok MONKEY FIST. Jest to brelok z paracordu w kształcie kuli. Wykonujemy go w trzech rozmiarach, ciężkie: na kuli stalowej o średnicy 25mm i 35mm a także w formie lekkiej, jako pływak na kuli styropianowej o średnicy 40mm. 

Znajdziesz u nas także mniejsze breloki do kluczy z paracordu w tym także z dodatkiem przykuwającej wzrok łuski 9mm. Oprócz klasycznych breloków nie brakuje także tych najpopularniejszych. Niewątpliwą ikoną breloka z paracordu jest brelok o nazwie MUMIA. Jest to brelok w kształcie mumii, z dodatkiem uroczej czaszki do paracordu. 

Dla miłośników survivalu mamy szczególną propozycję: breloki survivalowe z paracordu, inaczej zwane brelokami przetrwaniaW ich wnętrzu kryje się piła drutowa, skalpel, żyłka i haczyki do wędkowania, opiłki magnezu do łatwego rozpalenia ogniska a także wiele innych dodatków. 

W naszym sklepie znajdziesz także smycze z paracordu. Najpopularniejsze, w oplocie COBRA i SNAKE znajdziesz wielu kolorach i wariantach. Do naszych smyczy stosujemy najpopularniejsze zapięcia i karabińczyki, takie jak SNAP HOOK czy S-biner SlideLock. Smycze wykonujemy o dowolnej podanej przez klienta długości. Częstym dodatkiem goszczącym na naszych smyczach w oplocie COBRA jest otwieracz do butelek CRKT. Jest to nie tylko praktyczny dodatek ale także ciekawy gadżet. 

Zakres cenowy
Sortowanie
Parametry
Wybierz
Producent

Na stronie