instagram facebook

BRELOK - CROWN SINNET

Cena: 14 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

BRELOK - CROWN SINNET

Brelok z paracordu o kwadratowym przekroju z czaszką. W oplocie crown sinnet mamy możliwość zastosowania maksymalnie dwóch kolorów paracordu.

Breloczek wykonany został z pozbawionego rdzeni paracordu, dzięki czemu łatwo go wpleść do przedmiotu posiadającego niewielki otwór. 

Głównym elementem breloka jest czaszka, która utrzymuje całość w militarnym klimacie. Jest to także praktyczny dodatek, który nie tylko przyciągnie uwagę, ale również ułatwi Ci odnalezienie zgubionego przedmiotu np. kluczy, telefonu, scyzoryka.
Czaszki dostępne są w kilku wzorach i kolorach, dokonaj wyboru podczas składania zamówienia.

  • Długość całkowita : ok. 15cm
  • Długość oplotu : ok. 9cm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.