instagram facebook

BRELOK - CZASZKA 15X

Cena: 35 PLN
Adres e-mail

BRELOK - CZASZKA 15X

Brelok z paracordu, którego głównym elementem są kolorowe czaszki, utrzymujące cały projekt w militarnym klimacie. Czaszki są praktycznym dodatkiem, który nie tylko przyciągnie uwagę, ale również ułatwi Ci odnalezienie zgubionych kluczy.

Breloczek zaplatany na podstawie polimerowego d-ringa nexus. Polimerowe zakończenie breloka dobieramy kolorystycznie do wybranego koloru paracordu. 

 

  • Długość całkowita : ok. 12cm
  • Kolorystyka : 1 kolor paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.