instagram facebook

BRELOK - MONKEY FIST CLASSIC (kula stalowa 25mm)

Cena: 22 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

BRELOK - MONKEY FIST CLASSIC (KULA STALOWA 25mm)

Jeśli znudziły się Wam klasyczne breloki, mamy dla Was coś oryginalnego. Monkey Fist - oplot z paracordu wykonany na stalowej kuli o średnicy 25mm pełniący rolę breloka np. do kluczy. Brelok ważący około 100 g zapewnia dodatkowo funkcję obronną ;) Średnica breloka wynosi około 30 mm. 
Monkey fist dostępny we wszystkich kolorach z naszej palety - dokonaj wyboru podczas składania zamówienia.

  • Rodzaj kuli : stalowa - średnica 25 mm
  • Waga całkowita : około 100 g
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.