instagram facebook

BRELOK - MONKEY FIST PŁYWAK (kula styropianowa 40mm)

Cena: 24 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

BRELOK - MONKEY FIST PŁYWAK (KULA STYROPIANOWA 40 mm)

Jeśli znudziły się Wam klasyczne breloki, mamy dla Was coś oryginalnego. Monkey Fist to oplot z paracordu wykonany na styropianowej kuli o średnicy 40 mm, który możemy zamocować do kluczy w formie brelokaMonkey fist potocznie „bosmanka” jest bardzo lekka, a opleciona styropianowa kulka pełni rolę pływaka, skutecznie chroniąc dołączone klucze przed zatonięciem na zasadzie koła ratunkowego. Tego typu gadżety chętnie wybierają kajakarze, żeglarze oraz osoby, które szukające bardziej oryginalnych dodatków do kluczy.Średnica breloka wynosi około 45 mm.Monkey fist dostępny we wszystkich kolorach z naszej palety - dokonaj wyboru podczas składania zamówienia.

  • Rodzaj kuli : styropianowa - średnica 40 mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.