instagram facebook

BRELOK MONKEY FIST Z OPLOTEM SNAKE

Cena: 34 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Brelok MONKEY FIST z oplotem SNAKE

 

Jeśli znudziły się Wam klasyczne breloki, mamy dla Was coś oryginalnego. 

 

Monkey Fist potocznie "bosmanka" w połączeniu z oplotem snake pełni rolę niebanalnego breloka. Jego bazą jest kula, która w zależności od wyboru może być lekka styropianowa o średnicy 40 mm bądź ciężka stalowa (pełna) o średnicy 25 mm lub 35 mm. Nad bezpieczeństem kluczy czuwa szekla ze stali nierdzewnej. Dodatkiem dekoracyjnym breloka jest duży koralik, który nadaje mu oryginalnego charakteru.


Monkey fist dostępny jest we wszystkich kolorach z naszej palety - dokonaj wyboru dwóch kolorów sznurka podczas składania zamówienia.

  • Rodzaj kuli : do wyboru (styropianowa - fi 40 mm, stalowa pełna - fi 25 mm / fi 35 mm)
  • Kolorystyka : do wyboru (dwa kolory paracordu)
  • Zapięcie : szekla nierdzewna omega
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Brelok z paracordu w formie kuli to rodzaj breloku, który jest wykonany z paracordu, czyli wytrzymałego sznurka, który jest często używany w zastosowaniach takich jak survival, turystyka, wspinaczka i outdoor. Brelok bosmanka ten jest w formie kuli, która jest zrobiona z kilku warstw paracordu owiniętych wokół siebie. Kula ta jest zamknięta za pomocą metalowego lub plastikowego kółka, które umożliwia przymocowanie breloka do różnych przedmiotów, takich jak klucze, torby, plecaki, itp. Ten brelok z paracordu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia, a jego kolorowy wzór jest atrakcyjny dla oka. Może być również personalizowany przez dodanie specjalnego motywu czy napisu. Brelok Monkey Fist jest popularny jako pamiątka z rejsu lub jako prezent dla miłośników żeglarstwa. Może być również używany jako brelok do kluczy lub innych przedmiotów, aby je łatwiej odnaleźć.