instagram facebook

BRELOK / PULL ZIPPER - 45ACP

Cena: 8 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

BRELOK / PULL ZIPPER - 45ACP

 

Zawieszka / pull zipper z paracordu 45ACP to prosty gadżet, który może ułatwić obsługę zamka błyskawicznego. Powiększony zaczep suwaka, umożliwia szybkie rozpięcie / zapięcie torby lub plecaka, kurtki oraz innego ekwipunku i odzieży posiadających zamek błyskawiczny. Zawieszkę można również wykorzystywać jako mini brelok do kluczy lub ogonek do noża.

Głównym elementem zawieszki jest łuska pocisku 45ACP, która utrzymuje całość w militarnym klimacie. 

 Pull zipper dostępny we wszystkich kolorach z naszej palety, dokonaj wyboru podczas składania zamówienia.

  • Długość całkowita : ok. 9cm
  • Długość oplotu : ok. 5cm
  • Kolorystyka : 1 kolor paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.