instagram facebook

BRELOK - SNAP HOOK

Cena: 26 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

BRELOK - SNAP HOOK

Brelok z paracordu Snap Hook to jeden z naszych ulubionych gadżetów, którego ogromną funkcjonalność doceniamy każdego dnia. 
Brelok to proste połączenie szerokiego splotu king cobra oraz karabińczyka typu snap-hook, który pozwala na błyskawiczne wpięcie do szlufki spodni, d-ringa plecaka lub zamocowanie do linki itp. Karabińczyk snap-hook skutecznie chroni klucze przed zgubieniem i ułatwia ich szybkie mocowanie.
Po prostu wepnij, zatrzaśnij i nie martw się o swoje klucze.

  • Długość całkowita : ok. 15cm
  • Długość oplotu : ok. 7,5cm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.