instagram facebook

SMYCZ DO KLUCZY - COBRA

Cena: 34 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Smycz do kluczy - COBRA

Smyczka z paracordu naszego wykonania ( z ang. lanyard ) to praktyczny oplot pozwalający zabezpieczyć przed zgubieniem portfel, klucze lub narzędzie EDC noszone przy sobie. W zależności od długości oplotu ( oraz splotu ) dysponujemy również podręcznym zapasem około 6 m linki paracordowej, która może przydać się w wielu awaryjnych sytuacjach, wymagających pewnego mocowania lub prozaicznej potrzeby wymiany zerwanej sznurówki. Oprócz samej linki paracord, wykorzystujemy różnego typu zapięcia, pozwalające bezpiecznie mocować wybrane przedmioty.


Oprócz standardowych kółek stalowych i różnego typu szekli wykorzystujemy również s-binery, karabińczyki firmy Nitze Ize, słynące z wytrzymałości i możliwości bardzo szerokiego wykorzystania, uwarunkowanego jedynie naszą wyobraźnią. S-binery pozwalają na szybkie mocowanie i równie szybkie wypinanie akcesoriów codziennego użytku, bez obawy o ich utratę, z uwagi na możliwość obciążenia karabinka ciężarem sięgającym 2300 g. Ciekawym gadżetem, który z pewnością ucieszy Panów jest metalowy otwieracz do kapsli, ułatwiający otwarcie ulubionego napoju. Kolorystyka i długość smyczki z paracordu oraz typy zapięć i dodatków, można oczywiście dobierać wedle własnych preferencji. Dokonaj wyboru podczas składania zamówienia. 

  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 24mm
  • Dodatki : do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ SMYCZY WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE

W smyczy mamy możliwość wplecenia dwóch dodatkowych pasków paracordu nawiązujących do kolorystyki polskiej flagi. Jeśli interesuje Cię bransoletka bez pasków przeplatanych przez środek, podczas składania zamówienia nie wybieraj koloru 3 oraz koloru 4


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.