instagram facebook

Smycz dla psa z paracordu DIAMOND BRAID

Cena: 80 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Smycz dla psa z paracordu DIAMOND BRAID - 4 kolory

 

Wytrzymała smycz wykonana ręcznie z wytrzymałego sznurka zwanego paracordem dla Twojego czworonoga. 

Smycz z paracordu DIAMOND BRAID będzie doskonałym wyborem dla dużych psów lub średnich o dosyć energicznym usposobieniu. 

 

Oferujemy usługę wykonania smyczy w wybranej przez Klienta kolorystyce paracordu, o dowolnej długości i różnej konstrukcji.

Smycz w oplocie DIAMOND BRAID o długości 1-go metra (sam oplot) mieści w sobie około 17 metrów paracordu. Może zostać wykonana nawet w czterech kolorach dowolnych z naszej palety!
Rączka smyczy może być stała bądź przepinana (przy długich smyczach). Zakończeniem jest solidny karabińczyk 65mm. 

 

  • Oplot : DIAMOND BRAID
  • Kolorystyka : 4 KOLORY DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Smycz dla psa z paracordu to rodzaj smyczy, który jest wykonany z wytrzymałego sznurka zwanego paracordem. Paracord jest często używany w zastosowaniach turystycznych, survivalowych i outdoorowych ze względu na swoją trwałość i elastyczność. Smycz dla psa z paracordu jest bardzo wytrzymała i odporna na rozdarcia i zerwanie, co jest szczególnie ważne w przypadku silnych i energicznych psów. Może być wykonana w różnych długościach i kolorach, a także z różnymi rodzajami zapięć i uchwytów. Smacz ta jest często wybierana przez właścicieli psów ze względu na swoją trwałość i atrakcyjny wygląd. Należy jednak pamiętać, że niektóre psy mogą być nadmiernie energiczne i silne, co może powodować uszkodzenie smyczy, więc należy dokładnie monitorować stan smyczy i regularnie ją kontrolować, aby upewnić się, że jest bezpieczna i w dobrym stanie. Kolorowa smycz dla psa to smycz, która jest wykonana z różnych kolorowych materiałów, takich jak tkaniny, paracord lub skóra. Kolorowe smycze dla psów są popularne ze względu na ich atrakcyjny wygląd i umożliwienie właścicielowi wybrania koloru, który najlepiej odpowiada ich gustowi i stylowi. Często są one wykonane z trwałych i odpornych na rozdarcia materiałów, co oznacza, że są one bezpieczne dla psów i trwałe przez długi czas. Wiele kolorowych smyczy dla psów jest także wyposażonych w dodatkowe uchwyty i zapięcia, co pozwala na łatwiejsze kontrolowanie i utrzymywanie psa podczas spacerów i innych aktywności.