instagram facebook

PASKI DO ZEGARKÓW

 

Oprócz szerokiej gamy bransoletek survivalowych, patriotycznych i medycznych wykonujemy również paski/ bransolety do zegarków w bogatej palecie 51 kolorów paracordu oraz w najbardziej wygodnych splotach: cobra, king cobra, solomon bar, trilobite i manta ray.

Koszt wykonania paska do zegarka wynosi od 27 zł (splot cobra, na standardowej czarnej klamrze). Z uwagi jednak na fakt, że oplot z paracordu wykonywany jest bezpośrednio na teleskopach zegarka, konieczne jest przesłanie go do nas (wyłącznie po potwierdzeniu możliwości wykonania przez nas). Odpowiednio zabezpieczoną kopertę zegarka (zegarek bez paska) należy wysłać do nas wyłącznie przesyłką poleconą z możliwością śledzenia. Przed złożeniem zamówienia na pasek do zegarka, Klient powinien dokonać samodzielnego testu, który pozwala łatwo zweryfikować czy wykonanie oplotu paska jest technicznie możliwe.

 

JAK PRZEPROWADZIĆ TEST?

 

Po wypięciu teleskopów, zdejmujemy pasek i ponownie montujemy teleskopy. Następnie pomiędzy kopertę zegarka i teleskopy wplatamy dowolną nylonową linkę o grubości około 4 mm (patrz zdjęcie obok). Jeśli czynność ta odbywa się bez trudności i linka przechodzi swobodnie, można przyjąć, że oplot jest możliwy do wykonania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy Twój zegarek nadaje się do oplecenia, napisz do nas. We wiadomości podaj model zegarka, mile widziane będzie także zdjęcie koperty zegarka z widocznymi teleskopami.

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

 

W formularzu na dole strony podaj:

 

NASZE REALIZACJE

 


 

INNE OPLOTY

 

 

Oferujemy także realizację spersonalizowanych oplotów do noży, narzędzi, aparatów fotograficznych itp. 

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

 

W formularzu poniżej podaj:

  • DANE DO WYSYŁKI WRAZ Z NUMEREM TELEFONU
  • ZDJĘCIE PRZEDMIOTU WYMAGAJĄCEGO OPLECENIA
  • WYBRANĄ KOLORYSTYKĘ PARACORDU
  • WYBRANE DODATKI (opcjonalnie)
  • INNE INFORMACJE (rozmieszczenie dodatków, ewentualnie inne uwagi dotyczące zamówienia)

 

FORMULARZ

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

W naszym sklepie znajdziecie nie tylko survivalowe i patriotyczne bransoletki z paracordu czy breloki i smycze. Jako jedyna firma w kraju wykonujemy indywidualne paski z paracordu do zegarka. Jeśli masz zegarek, który posiada już wysłużony, popękany i mało estetyczny pasek to zgłoś się do nas. Sam możesz zaprojektować wygląd swojego paska. Zadecyduj czy wolisz wygodną na co dzień klamrę polimerową, mocną szeklę regulowaną czy survivalową klamrę z gwizdkiem, krzesiwem i draską. Wybierz oplot spośród oferowanych, może to być: COBRA, KING COBRA, SOLOMON BAR, TRILOBITE BAR, MANTA RAY a także wiele innych. Wybór kolorystyki paracordu także pozostaje w Twoich rękach. Mamy szeroką paletę, w której odnejdziesz wiele ciekawych wzorów i odcieni paracordu

Nie masz pomysłu? Nie wiesz jaki wybrać splot, bądź jak połączyć kolory paracordu? Zajrzyj do naszej galerii, gdzie prezentujemy niektóre z naszych wielu realizacji. Najczęściej zgłaszają się do nas posiadacze takich zegarków jak G-shock, Timex czy Garmin ale w nasze ręce trafiają także mniej znane marki. 

Twój indywidualnie zaprojektowany pasek do zegarka z paracoru z pewnością przykuje uwagę niejednej osoby. Jest to nie tylko praktyczne rozwiązanie. Tego typu oplot do zegarka to z pewnością coś oryginalnego i niespotykanego. Nadaj zegarkowi survivalowy charakter, wybierając militarny kolor paracordu, kompas i zapięcie w postaci klamry z gwizdkiem i krzesiwem. Jeśli zależy ci na klasycznym i prostym wyglądzie zdecyduj się na wygodną klamrę oraz paracord w kolorze czarnym. Z pewnością nasz ogromny wybór kolorów i dodatków sprawi, że znadziesz to czego potrzebujesz.