instagram facebook

BRANSOLETKA 9MM PARA - FISHTAIL

Cena: 27 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : FISHTAIL
  • Szerokość oplotu : ok. 17 mm
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka 9mm PARA - FISHTAIL

Bransoletka z paracordu 9mm Para, to nietuzinkowa propozycja dla miłośników strzelectwa i militariów. Bransoletka cechuje się giętką konstrukcją, nie posiada typowego zapięcia w postaci klamry czy szelki - dzięki czemu pasuje niemal na każdy nadgarstek i można ją nosić na kilka sposobów.
Głównym elementem bransoletki są łuski amunicji 9mm, dostępne są w dwóch wersjach: mosiężne i stalowe (możesz dokonać wyboru podczas składania zamówienia).
Z uwagi na odmienną specyfikę wykonywania bransoletek 9mm Para, nie można w nich zastosować dodatków tj. blaszek, koralików, kompasów

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. 

 

 

DOSTĘPNE SPLOTY BRANSOLETKI 9MM PARA (od góry): COBRA, SHARK JAW, FISHTAIL


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.