instagram facebook

BRANSOLETKA COBRA Z BLASZKĄ FULL KOLOR 30X50

Cena: 37 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23 mm
  • Blaszka : aluminiowa full kolor 30x50 mm
  • Dodatki : do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych

Bransoletka PATRIOTYCZNA - COBRA + BLASZKA 30x50 mm

 

Bransoletka z paracordu z patriotycznym motywem nawiązującym do kolorystyki polskiej flagi z dodatkiem dużej aluminiowej blaszki 30x50 mm, na której może znaleźć się dowolny projekt w kolorze. Możesz dokonać wyboru projektu spośród naszych wielu propozycji bądź przesłać do nas swój własny. Bransoletka została wykonana w klasycznym oplocie cobra, co daje nam około 3,5 - 4 metrów mocnej linki po rozpleceniu. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE

W bransolecie mamy możliwość wplecenia dwóch dodatkowych pasków paracordu nawiązujących do kolorystyki polskiej flagi. Jeśli interesuje Cię bransoletka bez pasków biało-czerwonych, podczas składania zamówienia nie wybieraj koloru 3 oraz koloru 4


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.