instagram facebook

BRANSOLETKA SOLOMON BAR Z BLASZKĄ STALOWĄ 30X51

Cena: 40 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : SOLOMON BAR
  • Szerokość oplotu : ok. 28mm
  • Blaszka : stalowa grawerowana laserowo 30x51 mm
  • Dodatki : do wyboru
  • Czas oczekiwania na realizację : 10-12 dni roboczych

Bransoletka SOLOMON BAR + BLASZKA 30x51 mm

 

Bransoletka z paracordu Solomon Bar, cechuję się szerokim splotem o niskim profilu, wygodnym w codziennym noszeniu. Głównym dodatkiem jest duża stalowa blaszka 30x51 mm, na której może znaleźć się dowolny projekt w jednym kolorze (blaszka stalowa grawerowana laserowo). Możesz dokonać wyboru projektu spośród naszych wielu propozycji bądź przesłać do nas swój własny. 

Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. 

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.