instagram facebook

BRANSOLETKA KING COBRA CLASSIC (nadgarstek 18,5 cm)

Cena: 23 PLN
Stara cena: 29 PLN, Oszczędzasz: 6 PLN
Ilość sztuk: 

Bransoletka KING COBRA

Klasyczna, survivalowa bransoletka z paracordu, stworzona dla miłośników outdooru i militariów. Bransoletka została wykonana w masywnym oplocie king cobra, co daje nam aż 5m mocnej linki po rozpleceniu. 

Zapięcie bransoletki stanowi klasyczna polimerowa klamra w kolorze czarnym. Oplot wykonany został z dwóch odcinków paracordu: czarnego oraz czerwonego. 

Bransoletka wykonana została w najpopularniejszym męskim rozmiarze, na obwód nadgarstka 18,5 cm. 

 

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd produktu. Produkt pochodzi ze zwrotu lub nadwyżek produkcyjnych. 

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : KING COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Kolorystyka paracordu : czarny + czerwony
  • Zapięcie : klamra polimerowa czarna
  • Wymiar : obwód nadgarstka 18,5 cm

POMIAR NADGARSTKA 

Prawidłowy pomiar nadgarstka ma kluczowe znaczenie, od którego zależy satysfakcja i zadowolenie z zamawianego produktu.
Proces mierzenia obwodu nadgarstka nie jest skomplikowaną czynnością, warto jednak zapoznać się z kilkoma sugestiami, dzięki którym bransoletka będzie idealnie prezentować się na ręce. Pomiaru dokonujemy oczywiście na tej ręce, na której planujemy nosić plecionkę.
Do mierzenia możemy użyć klasycznego centymetra krawieckiego, taśmy mierniczej lub kawałka sznurka, który później zmierzymy za pomocą dokładnej miarki. Podczas pomiaru najważniejsze jest to, by centymetr nie uciskał nadgarstka oraz nie spoczywał na nim zbyt luźno. Starajmy się po prostu dokonać pomiaru typowo technicznego, z nastawieniem na dokładność, bez dodatkowej inwencji twórczej. Do uzyskanego pomiaru nie dodajemy także żadnego „zapasu” (WAŻNE). Wynika to z prostej przyczyny, podczas wykonywania bransoletki sami nieznacznie zwiększamy jej obwód, co gwarantuje jej prawidłowy rozmiar oraz komfort użytkowania.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.