instagram facebook

BRANSOLETKA KING COBRA INDYWIDUALNA

Cena: 27 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : KING COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 28mm
  • Kolorystyka : 3 KOLORY DO WYBORU
  • Blaszka : DO WYBORU
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-12 dni roboczych (w zależności od wybranych dodatków)

Bransoletka INDYWIDUALNA - KING COBRA

 

Chciałbyś samodzielnie zaprojektować własną bransoletkę i stać się posiadaczem niepowtarzalnego gadżetu? Zespół Paracord Projekt pomoże Ci zrealizować to przedsięwzięcie. Bransoletka „Projekt indywidualny” oprócz możliwości dostosowania rozmiaru, wyboru kolorystki paracordu, dodatków (koralików i zawieszek, kompasu) oraz jednego z wielu zapięć, umożliwia także stworzenie blaszki z indywidualnym, przesłanym zdjęciem/ napisem/ logo. Pomagamy oczywiście w edycji grafiki, jej rozmieszczeniu na blaszce, zmianie kolorów, czcionek etc.
Jesteś wiernym kibicem drużyny sportowej, zagorzałym fanem gry komputerowej, należysz do grupy airsoftowej lub chcesz po prostu mieć bransoletkę ze zdjęciem bliskiej Ci osoby? Skontaktuj się z nami, wykonamy dla Ciebie bransoletkę, która pomoże Ci wyrazić swoją pasję lub utrwalić wyjątkową chwilę.

 

Po dokonaniu zakupu  prześlij nam materiały pomocne do wykonania projektu na blaszkę. Na blaszce może znaleźć się:
- nick
- ulubiona maksyma
- logo Twojej firmy
- logo Twojej drużyny sportowej
- nazwa zespołu muzycznego
- flaga
- emblemat jednostki
- identyfikator medyczny
- dedykacja
- ważna data
- zdjęcie

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.