instagram facebook

BRANSOLETKA KING COBRA - MŁOT THORA

Cena: 55 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka KING COBRA - MŁOTH THORA (Thor's Hammer Mjolnir)

 

Bransoletka wykonana z paracordu w oplocie KING COBRA. Głównym elementem dekoracyjnym jest zapięcie i koralik o charakterystycznym wzornictwie. Uwagę przyciąga także niebanalna kolorystyka utrzymująca cały projekt w nordyckiej stylistyce.

Młot Thora i pętelka tworzą zapięcie bransoletki. Koralik ma funkcję nie tylko dekoracyjną. Zaciska pętelkę co chroni bransoletkę przed niespodziewanym rozpięciem.

Zapięcie Młot Thora oraz koralik są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, nie jest to tani stop cynku, który bardzo szybko ulega odbarwieniu czy wytarciu. 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru.

Zapięcie bransoletki może stanowić młot o kształcie głowy wilka bądź barana. Koralik znakowany symbolem Thora bądź Odyna. Wybór należy do Ciebie. 

 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Symbolika wilka zajmuje ważne miejsce w kulturze nordyckiej. Wikingowie traktowali wilka jako symbol zwycięstwa, uosabia także intuicję, inteligencję, lojalność i odwagę.

  • Oplot : KING COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 28mm
  • Kolorystyka : DO WYBORU
  • Dodatki : ZAPIĘCIE I KORALIK ZE STALI NIERDZEWNEJ
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.