instagram facebook

BRANSOLETKA KING COBRA "MOLON LABE" (męska)

Cena: 38 PLN
Stara cena: 45 PLN, Oszczędzasz: 7 PLN
Ilość sztuk: 

GOTOWY PROJEKT - bransoletka KING COBRA "MOLON LABE"

 

Bransoletka z paracordu z dodatkiem aluminiowej grawerowanej blaszki 30x50 mm z motywem spartańskim. Bransoletka została wykonana w męskiej kolorystyce, w szerokim oplocie king cobra, co daje nam około 4,5 - 5 metrów mocnej linki po rozpleceniu. 

Zapięcie bransoletki stanowi wygodna polimerowa klamra.

Bransoletka wykonana została w najpopularniejszym męskim rozmiarze, na obwód nadgarstka mieszczący się w przedziale 18-18,5 cm.

 

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd produktu. Produkt pochodzi z nadwyżek produkcyjnych, jest nowy i pełnowartościowy.

  • Oplot : KING COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Blaszka : aluminiowa grawerowana laserowo 30x50 mm
  • Kolorystyka paracordu : czarny + forest camo
  • Zapięcie : klamra polimerowa czarna
  • Wymiar : obwód nadgarstka 18-18,5 cm

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.