instagram facebook

BRANSOLETKA RATOWNIK MEDYCZNY Z BLASZKĄ FULL KOLOR 19X50

Cena: 29 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka dla Ratowników Medycznych

 

Bransoletka z paracordu dla Ratowników Medycznych i Paramedyków.  Bransoletka wykonywana jest w kontrastowej kolorystyce kojarzonej z Ratownictwem Medycznym, głównym dodatkiem w tym modelu jest blaszka full kolor o wymiarach 19x50mm. Na blaszce może znaleźć się dowolna treść bądź logo. Możesz dokonać wyboru spośród naszych wielu propozycji bądź przesłać do nas swój własny projekt. 

 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm
  • Kolorystyka : 2 KOLORY DO WYBORU
  • Blaszka : FULL KOLOR 19X50mm (dowolny projekt)
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.