instagram facebook

BRANSOLETKA THIN BLUE LINE CLASSIC

Cena: 19 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka Cienka Niebieska Linia TBL (z ang. Thin Blue Line) To wzór dedykowany dla Policjantów oraz osób, które w ten sposób chcą dać wyraz uznania dla służby funkcjonariuszy Policji. Wspomniana niebieska linia symbolizuje Policjantów, jako cienką granicę w społeczeństwie oddzielającą dobro od zła. 

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA / WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm / ok. 19mm
  • Kolorystyka : CZARNY + NIEBIESKI (pasek)
  • Blaszka : BRAK
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka Cienka Niebieska Linia TBL (z ang. Thin blue line)

 

Bransoletki "THIN BLUE LINE" wykonane początkowo na zlecenie dla Twórców fanpage`a PMF, zyskały ogromną popularność. Społeczność Policjantów noszących CNL - Cienką Niebieską Linię rozrasta się w bardzo szybkim tempie. 

Pierwowzorem "THIN BLUE LINE" jest bransoletka o klasycznym splocie COBRA (w wersji damskiej WĄSKA COBRA), w kolorze czarnym z niebieską linią biegnącą przez środek.. Bransoletka nie posiada żadnych dodatków i elementów dekoracyjnych, jest klasyczna, prosta i z pewnością najwygodniejsza w noszeniu na co dzień. 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie.
Plecionka została wykonana z jednego (nie łączonego) odcinka paracordu, o długości ok  3,5 m.

 

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletka TBL - thin blue line to bransoletka o klasycznym splocie o nazwie COBRA, wykonywana jest z paracordu na podany wymiar nadgarstka. Bransoletka w charakterystycznej kolorystyce dla Policji, czarna z niebieskim paskiem przeplecionym przez środek oplotu. Paracord oraz polimerowa klamra użyte do wykonania bransoletki są najwyżej jakości. Bransoletkę możesz zakupić w naszym sklepie