instagram facebook

BRANSOLETKA THIN BLUE LINE Z BLASZKĄ FULL KOLOR 30X50

Cena: 34 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka Cienka Niebieska Linia TBL (z ang. Thin Blue Line) To wzór dedykowany dla Policjantów oraz osób, które w ten sposób chcą dać wyraz uznania dla służby funkcjonariuszy Policji. Wspomniana niebieska linia symbolizuje Policjantów, jako cienką granicę w społeczeństwie oddzielającą dobro od zła. 

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm
  • Kolorystyka : CZARNY + NIEBIESKI (pasek)
  • Blaszka : FULL KOLOR 30X50mm (dowolny projekt)
  • Dodatki : DO WYBORU
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych

Bransoletka Cienka Niebieska Linia TBL (z ang. Thin blue line)

 

Bransoletki "THIN BLUE LINE" wykonane początkowo na zlecenie dla Twórców fanpage`a PMF, zyskały ogromną popularność. Społeczność Policjantów noszących CNL - Cienką Niebieską Linię rozrasta się w bardzo szybkim tempie. 

Bransoletka zapleciona w klasycznym splocie COBRA, w kolorze czarnym z niebieską linią biegnącą przez środek. Głównym dodatkiem w tym modelu jest blaszka o wymiarach 30x50mm. Na blaszce może znaleźć się dowolna treść bądź logo. Możesz dokonać wyboru spośród naszych wielu propozycji bądź przesłać do nas swój własny projekt. 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Plecionka została wykonana z jednego (nie łączonego) odcinka paracordu, o długości ok  3,5 m.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletka TBL - thin blue line w kolorze czarnym z niebieską linią oraz z indywidualną kolorową blaszką to idealna propozycja dla Służb Mundurowych. Bransoletka zapleciona w splocie COBRA, wykonywana została z paracordu w Polsce. Blaszka użyta do wykonania bransoletki jest szeroka, na blaszce może znaleźć się sporo tekstu a także wyraźne logo lub nawet zdjęcie. Projekt na blaszkę możesz zaprojektować sam, naniesiemy go na blaszkę zgodnie z Twoim pomysłem. Zapięcie w bransolecie może być dowolne. Do wyboru są różnego koloru klamry polimerowe oraz różnorodnych rozmiarów szekle.