instagram facebook

BRANSOLETKA WIKING COBRA DRAKKAR (18 cm)

Cena: 32 PLN
Stara cena: 40 PLN, Oszczędzasz: 8 PLN
Ilość sztuk: 

GOTOWY PROJEKT

Bransoletka COBRA z grawerem DRAKKAR (okręt wikingów)

 

Bransoletka wikingów z paracordu w oplocie cobra. Bransoletka z motywem wikingów to idealny dodatek dla miłośników historii i kultury skandynawskiej.

Motyw wikiński na blaszce 30x51mm przedstawia charakterystyczny element skandynawskiej kultury wikingów: DRAKKARA okręt wikingów.

 

Zapięcie bransoletki stanowi klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa w kolorze czarnym. Oplot wykonany został z dwóch odcinków paracordu, w kolorze czarnym i wood camo. 

Bransoletka Wikinga wykonana została na rozmiar nadgarstka 17,5 - 18 cm.
 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Bransoletki z paracordu z serii wiking stanowią niebanalną biżuterię dla silnych mężczyzn oraz dla miłośników kultury i symboliki nordyckiej.

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23 mm
  • Kolorystyka paracordu : czarny + wood camo
  • Zapięcie : klmara polimerowa czarna
  • Wymiar : obwód nadgarstka 17,5 - 18 cm

POMIAR NADGARSTKA 

Prawidłowy pomiar nadgarstka ma kluczowe znaczenie, od którego zależy satysfakcja i zadowolenie z zamawianego produktu.
Proces mierzenia obwodu nadgarstka nie jest skomplikowaną czynnością, warto jednak zapoznać się z kilkoma sugestiami, dzięki którym bransoletka będzie idealnie prezentować się na ręce. Pomiaru dokonujemy oczywiście na tej ręce, na której planujemy nosić plecionkę.
Do mierzenia możemy użyć klasycznego centymetra krawieckiego, taśmy mierniczej lub kawałka sznurka, który później zmierzymy za pomocą dokładnej miarki. Podczas pomiaru najważniejsze jest to, by centymetr nie uciskał nadgarstka oraz nie spoczywał na nim zbyt luźno. Starajmy się po prostu dokonać pomiaru typowo technicznego, z nastawieniem na dokładność, bez dodatkowej inwencji twórczej. Do uzyskanego pomiaru nie dodajemy także żadnego „zapasu” (WAŻNE). Wynika to z prostej przyczyny, podczas wykonywania bransoletki np. na rozmiar 19 cm, sami nieznacznie zwiększamy jej obwód (około 15%), co gwarantuje jej prawidłowy rozmiar oraz komfort użytkowania.

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.