instagram facebook

BRANSOLETKA WIKING COBRA DRAKKAR (męska)

Cena: 32 PLN
Stara cena: 40 PLN, Oszczędzasz: 8 PLN
Ilość sztuk: 

GOTOWY PROJEKT

Bransoletka COBRA z grawerem DRAKKAR (okręt wikingów)

 

Bransoletka wikingów z paracordu w oplocie cobra. Bransoletka z motywem wikingów to idealny dodatek dla miłośników historii i kultury skandynawskiej.

Motyw wikiński na blaszce 30x51mm przedstawia charakterystyczny element skandynawskiej kultury wikingów: DRAKKARA okręt wikingów.

 

Zapięcie bransoletki stanowi klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa w kolorze czarnym. Oplot wykonany został z dwóch odcinków paracordu, w kolorze czarnym i wood camo. 

Bransoletka Wikinga wykonana została na męski rozmiar nadgarstka 17,5 - 18 cm.
 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Bransoletki z paracordu z serii wiking stanowią niebanalną biżuterię dla silnych mężczyzn oraz dla miłośników kultury i symboliki nordyckiej.

 

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd produktu. Produkt pochodzi z nadwyżek produkcyjnych, jest nowy i pełnowartościowy.

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23 mm
  • Kolorystyka paracordu : czarny + wood camo
  • Zapięcie : klmara polimerowa czarna
  • Wymiar : obwód nadgarstka 17,5 - 18 cm

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.