instagram facebook

BRANSOLETKA WIKING COBRA Z BLASZKĄ STALOWĄ 30X51

Cena: 40 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka COBRA + BLASZKA 30x51 mm

 

Bransoletka wikingów z paracordu w klasycznym oplocie cobra. Głównym elementem dekoracyjnym jest stalowa grawerowana blaszka z motywem wikińskim do wyboru. Możesz dokonać wyboru projektu spośród naszych propozycji bądź przesłać do nas swój własny. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Męska bransoletka Wikinga wykonywana jest na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie do ręki użytkownika. 

 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Bransoletki z paracordu z serii wiking stanowią niebanalną biżuterię dla silnych mężczyzn oraz dla miłośników kultury i symboliki nordyckiej.

  • Oplot : cobra
  • Szerokość oplotu : ok. 23 mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Blaszka : stalowa grawerowana laserowo 30x51 mm
  • Czas oczekiwania na realizację : 10-12 dni roboczych

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletki wikingów w sklepie paracord projekt, to modne dodatki dla silnych mężczyzn, Męska bransoletka Wikingów z paracordu to doskonały pomysł na prezent dla ukochanego i przyjaciela. W sklepie paracord projekt wykonujemy bransoletki wikingów na indywidualny rozmiar nadgarstka oraz kolorystyce wybranej przez Klienta. Bransoletki Wikingów produkowane są ręcznie w Polsce. Bransoletki z paracordu z serii wiking to popularny dodatek do biżuterii dla miłośników kultury Wikingów. Paracord 550 inaczej zwany "sznurkiem ratunkowym", to wytrzymały, elastyczny sznurek, który był często używany przez amerykańskich żołnierzy podczas II wojny światowej. Bransoletki z paracordu są często wykonywane ręcznie i mogą być ozdobione symbolami lub wzorami związanymi z kulturą Wikingów, takimi jak odwzorowanie mieczy lub skrzydeł wędrownego ptaka. Są one uważane za trwały i praktyczny dodatek do biżuterii, ponieważ paracord może być używany w wielu sytuacjach awaryjnych jako linia ratunkowa lub do mocowania przedmiotów.