instagram facebook

BRANSOLETKA WIKING WILK KING COBRA Z BLASZKĄ STALOWĄ 15X44

BRANSOLETKA WIKING WILK KING COBRA Z BLASZKĄ STALOWĄ 15X44

Cena: 70 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka KING COBRA - WILK + BLASZKA 15x44 mm

 

Bransoletka wikingów z paracordu w oplocie king cobra. Głównym elementem dekoracyjnym jest oryginalne zapięcie: nierdzewna szekla omega z głową wilka. Dodatkowo w bransoletkę została wpleciona wąska, grawerowana laserowo blaszka z motywem wikińskim.  Możesz dokonać wyboru projektu spośród naszych propozycji bądź przesłać do nas swój własny.Męska bransoletka Wikinga wykonywana jest na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie do ręki użytkownika.

 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Symbolika wilka zajmuje ważne miejsce w kulturze nordyckiej. Wikingowie traktowali wilka jako symbol zwycięstwa, uosabia także intuicję, inteligencję, lojalność i odwagę. Bransoletki z paracordu z serii wiking stanowią niebanalną biżuterię dla silnych mężczyzn oraz dla miłośników mitologii wikińskiej. 

  • Oplot : king cobra
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Kolorystyka : 3 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : zapięcie ze stali nierdzewnej
  • Blaszka : stalowa grawerowana laserowo 15x44 mm
  • Czas oczekiwania na realizację : 10-12 dni roboczych

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletki wikingów w sklepie paracord projekt, to modne dodatki dla silnych mężczyzn, Męska bransoletka Wikingów z paracordu to doskonały pomysł na prezent dla ukochanego i przyjaciela. W sklepie paracord projekt wykonujemy bransoletki wikingów na indywidualny rozmiar nadgarstka oraz kolorystyce wybranej przez Klienta. Bransoletki Wikingów produkowane są ręcznie w Polsce. Bransoletki z paracordu z serii wiking to popularny dodatek do biżuterii dla miłośników kultury Wikingów. Paracord 550 inaczej zwany "sznurkiem ratunkowym", to wytrzymały, elastyczny sznurek, który był często używany przez amerykańskich żołnierzy podczas II wojny światowej. Bransoletki z paracordu są często wykonywane ręcznie i mogą być ozdobione symbolami lub wzorami związanymi z kulturą Wikingów, takimi jak odwzorowanie mieczy lub skrzydeł wędrownego ptaka. Są one uważane za trwały i praktyczny dodatek do biżuterii, ponieważ paracord może być używany w wielu sytuacjach awaryjnych jako linia ratunkowa lub do mocowania przedmiotów.