instagram facebook

BRANSOLETKA Z PARACORDU WIKING WILK

Cena: 55 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka KING COBRA - WILK

 

Bransoletka wikingów z paracordu w oplocie king cobra. Głównym elementem dekoracyjnym jest stalowe zapięcie: koralik głowa wilka oraz szekla omega. Męska bransoletka Wikinga wykonywana jest na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie do ręki użytkownika.

 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Symbolika wilka zajmuje ważne miejsce w kulturze nordyckiej. Wikingowie traktowali wilka jako symbol zwycięstwa, uosabia także intuicję, inteligencję, lojalność i odwagę.

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : king cobra
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Kolorystyka : 3 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : zapięcie ze stali nierdzewnej
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Polska firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletki wikingów w sklepie paracord projekt, to modne dodatki dla silnych mężczyzn, Męska bransoletka Wikingów z paracordu to doskonały pomysł na prezent dla ukochanego i przyjaciela. W sklepie paracord projekt wykonujemy bransoletki wikingów na indywidualny rozmiar nadgarstka oraz kolorystyce wybranej przez Klienta. Bransoletki Wikingów produkowane są ręcznie w Polsce. Bransoletki z paracordu z serii wiking to popularny dodatek do biżuterii dla miłośników kultury Wikingów. Paracord 550 inaczej zwany "sznurkiem ratunkowym", to wytrzymały, elastyczny sznurek, który był często używany przez amerykańskich żołnierzy podczas II wojny światowej. Bransoletki z paracordu są często wykonywane ręcznie i mogą być ozdobione symbolami lub wzorami związanymi z kulturą Wikingów, takimi jak odwzorowanie mieczy lub skrzydeł wędrownego ptaka. Są one uważane za trwały i praktyczny dodatek do biżuterii, ponieważ paracord może być używany w wielu sytuacjach awaryjnych jako linia ratunkowa lub do mocowania przedmiotów.