instagram facebook

BRANSOLETKA Z PARACORDU WIKING WILK

Cena: 50 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : king cobra
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Kolorystyka : 3 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : zapięcie ze stali nierdzewnej
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka KING COBRA - WILK

 

Bransoletka wikingów z paracordu w oplocie king cobra. Głównym elementem dekoracyjnym jest stalowe zapięcie: koralik głowa wilka oraz szekla omega. Męska bransoletka Wikinga wykonywana jest na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie do ręki użytkownika.

 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Symbolika wilka zajmuje ważne miejsce w kulturze nordyckiej. Wikingowie traktowali wilka jako symbol zwycięstwa, uosabia także intuicję, inteligencję, lojalność i odwagę.

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Polska firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletki wikingów w sklepie paracord projekt, to modne dodatki dla silnych mężczyzn, Męska bransoletka Wikingów to doskonały pomysł na prezent dla ukochanego i przyjaciela. W sklepie paracord projekt wykonujemy bransoletki wikingów na indywidualny rozmiar nadgarstka oraz kolorystyce wybranej przez Klienta. Bransoletki Wikingów produkowane są ręcznie w Polsce.