instagram facebook

DZIESIĄTKA RÓŻAŃCA "Taktyczna 10"

Cena: 33 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

DZIESIĄTKA RÓŻAŃCA - TAKTYCZNA 10-TKA

 

Ręcznie pleciony na zamówienie, spersonalizowany różaniec z linki PARACORD tak zwana taktyczna dziesiątka lub dziesiątka różańca wykonany na bazie dziesięciu pełnych koralików ze stali nierdzewnej o średnicy 10mm. Koraliki nierdzewne uzupełnia jeden większy koralik polimerowy w kolorze do wyboru. 

 

Różaniec z paracordu polecamy szczególnie dla miłośników outdooru, turystyki i militariów. Będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby!

 

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje kolorystyczne, ale kolorystyka paracordu, krzyżyka i koralików może być dowolna z naszej oferty. 

  • Koraliki : STAL NIERDZEWNA 10 mm + POLIMEROWE 14x11 mm
  • Krzyż : BENEDYKTYŃSKI ok. 7 cm
  • Paracord : OK. 0,8 m W JEDNYM ODCINKU
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.