instagram facebook

NASZYJNIK WIKINGÓW Z PARACORDU MŁOT THORA

Cena: 99 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Naszynik Wikingów z paracordu z młotem Thora splot

 

Masywny i ciężki naszyjnik Wikingów, to efektowna ozdoba dla silnego mężczyzny, który w otwarty sposób chcę podkreślić swój wojowniczy charakter. Bazą naszyjnika Wikingów jest ciasno zaplatana linka paracord oraz efektowne dodatki ze stali szlachetnej. Naszyjnik zdobią łby wilków Odyna (Geri i Freki) oraz rustykalny Mjollnir-legendarny młot wykuty dla Thora przez karły Sindri i Brokk.

 

Biżuteria Wikingów z paracordu w sklepie Paracord Projekt

 

Naszyjnik wikingów z paracordu zapinany jest za pomocą metalowego kółka kaletniczego, dzięki czemu można go w łatwy i wygodny sposób zdjąć przed treningiem lub do kąpieli. Młot thora oraz głowy wilków wykonane są ze stali nierdzewnej, która nie ściera się, nie zmienia koloru, jest także przyjazna dla alergików.

 

PARACORD PROJEKT
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Zapięcie : zaciskowe
  • Dodatki : młot Thora + 2 koraliki ze stali nierdzewnej
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


 

Bransoletki i naszyjniki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Polska firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Biżuteria wikingów z paracordu to modne dodatki dla pasjonatów tematyki Wikingów. Naszyjnik z młotem Thora z paracordu to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika serialu Wikingowie. Naszyjnik młot Thora z paracordu wykonywane jest w Polsce przez firnę Paracord Projekt. Naszyjniki wikingów były popularnym elementem biżuterii w kulturze Wikingów. Często były one wykonane z kamieni szlachetnych lub metali takich jak złoto, srebro lub miedź. Czasami były również ozdobione symbolami lub wzorami o znaczeniu religijnym lub magicznym. Naszyjniki te były noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety i były uważane za oznakę bogactwa i wpływu.