instagram facebook

NASZYJNIK WIKINGÓW Z PARACORDU MŁOT THORA KORALIKI STALOWE

Cena: 99 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Szerokość oplotu : ok. 7-8 mm
  • Kolorystyka : do wyboru
  • Zapięcie : zaciskowe
  • Dodatki : zawieszka + koraliki ze stali nierdzewnej
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Naszynik Wikingów z paracordu z młotem Thora węże

Masywny i ciężki naszyjnik Wikingów, to efektowna ozdoba dla silnego mężczyzny, który w otwarty sposób chcę podkreślić swój wojowniczy charakter. Męski naszyjnik Wikingów składa się z mocnej linki paracord oraz efektownych dodatków ze stali szlachetnej. Naszyjnik zdobią stalowe koraliki, zawieszki z łbami węży oraz rustykalny Mjollnir-legendarny młot wykuty dla Thora przez karły Sindri i Brokk.

Biżuteria Wikingów z paracordu w sklepie Paracord Projekt

Wszystkie dodatki naszyjnika Wikingów z paracordu wykonane są ze stali nierdzewnej, która nie ściera się, nie zmienia koloru, jest także przyjazna dla alergików. Naszyjnik Wikingów ma regulację zaciskową, dzięki czemu można go w łatwy i wygodny sposób zdjąć przed treningiem lub do kąpieli.

 

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Polska firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Biżuteria wikingów z paracordu - modne dodatki dla pasjonatów tematyki Wikingów. Naszyjnik z młotem Thora to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika serialu Wikingowie. Naszyjnik młot Thora z paracordu wykonywan jest w Polsce przez firnę Paracord Projekt.