instagram facebook

RÓŻANIEC NA RĘKĘ Z PARACORDU

Cena: 50 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA / WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm / ok. 19mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : stal nierdzewna
  • Czas oczekiwania na realizację : 5 dni roboczych

Różaniec na rękę z paracordu

Dziesiątka różańca na rękę wykonana ze spadochronowej niezrywanej linki paracord. Bransoletkę wykonano w klasycznym splocie cobra, z linki paracord o długości 3,5-4 m (w zależności od rozmiaru nadgarstka). Różaniec na rękę ma 10 koralików ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję, nie ściera się i nie zmienia koloru, jest także przyjazna dla alergików.

 

Różaniec na rękę z paracordu - biżuteria chrześcijańska w sklepie paracordprojekt

 

Na dużym koraliku stalowym znajduję się prosty krzyż łaciński. Do zapięcia różańca na ręce oferujemy szeroką gamę zapięć m.in. kolorowe klamry z polimeru oraz metalowe szekle o różnej wielkości i stylu. Różaniec z paracordu na rękę może mieć jednolitą lub podwójną kolorystykę (2 kolory paracordu). Bransoletkę różaniec wykonujemy na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie do ręki użytkownika.

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także w codziennych zastosowaniach, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Polska firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

TWR Trench Wrist Rosary Handmade Paracord Rosary. Bransoletka z paracordu 10-tka różańca z koralikami ze stali nierdzewnej. Poręczny różaniec na nadgarstek w formie bransoletki do noszenia na co dzień. Paciorki różańca a także koralik z motywem krzyża wykonane są ze stali nierdzewnej. Bazę bransoletki stanowi ręcznie wykonany oplot z paracordu. Męski różaniec na rękę to dyskretna ozdoba dla każdego chrześcijanina. Biżuteria chrześcijańska dla osób wierzących. 

Bransoletkę dziesiątka różańca z paracordu nosi się na dowolnej ręce. Różaniec na rękę z paracordu to potężne narzędzie do modlitwy. Dziesiątka różańca z paracordu tio