instagram facebook

RÓŻANIEC NA RĘKĘ Z PARACORDU

Cena: 50 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Różaniec na rękę z paracordu

Dziesiątka różańca na rękę wykonana ze spadochronowej niezrywanej linki paracord. Bransoletkę wykonano w klasycznym splocie cobra, z linki paracord o długości 3,5-4 m (w zależności od rozmiaru nadgarstka). Różaniec na rękę ma 10 pełnych koralików ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję, nie ściera się i nie zmienia koloru, jest także przyjazna dla alergików.

 

Różaniec na rękę z paracordu - biżuteria chrześcijańska w sklepie paracordprojekt

 

Na dużym koraliku stalowym znajduję się prosty krzyż łaciński. Do zapięcia różańca na ręce oferujemy szeroką gamę zapięć m.in. kolorowe klamry z polimeru oraz metalowe szekle o różnej wielkości i stylu. 

Różaniec z paracordu na rękę może mieć jednolitą lub podwójną kolorystykę (2 kolory paracordu). 

Bransoletkę różaniec wykonujemy na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie do ręki użytkownika.

  • Oplot : COBRA / WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm / ok. 19mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : stal nierdzewna
  • Czas oczekiwania na realizację : 5 dni roboczych

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

TWR Trench Wrist Rosary Handmade Paracord Rosary. Bransoletka z paracordu 10-tka różańca z koralikami ze stali nierdzewnej. Poręczny różaniec z paracordu na nadgarstek w formie bransoletki do noszenia na co dzień zakupiony w sklepie paracord projekt będzie idealnym pomysłem na prezent. Paciorki różańca a także koralik z motywem krzyża wykonane są ze stali nierdzewnej. Bazę bransoletki stanowi ręcznie wykonany oplot z paracordu. Męski różaniec na rękę to dyskretna ozdoba dla każdego chrześcijanina. Biżuteria chrześcijańska dla osób wierzących. 

Bransoletkę dziesiątka różańca z paracordu nosi się na dowolnej ręce. Różaniec na rękę z paracordu to potężne narzędzie do modlitwy. Dziesiątka różańca z paracordu to doskonały wybór dla osób interesujących się turystyką militariami i outdoorem,