instagram facebook

BRANSOLETKA GWIAZDA ŻYCIA - MODEL 2

Cena: 27 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 
PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA / WĄSKA COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm / ok. 19mm
  • Kolorystyka : 2 KOLORY PARACORDU DO WYBORU
  • Dodatki : ZAWIESZKA GWIAZDA ŻYCIA
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

Bransoletka GWIAZDA ŻYCIA dla Ratowników Medycznych

 

Bransoletka z zawieszką "GWIAZDA ŻYCIA" dla Ratowników Medycznych i Paramedyków. Bransoletka wykonywana jest w kontrastowej kolorystyce kojarzonej z Ratownictwem Medycznym, główny dodatek to metalowa zawieszka tzw. "gwiazda życia" - międzynarodowy symbol paramedyków oraz personelu medycznego systemów ratowniczych. 

Bransoletka zapleciona w klasycznym splocie COBRA (w wersji damskiej WĄSKA COBRA), w wybranej kolorystyce.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.