instagram facebook

KORONKA DO SIEDMIU BOLEŚCI MATKI BOŻEJ

Cena: 62 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

KORONKA DO SIEDMIU BOLEŚCI MATKI BOŻEJ Z PARACORDU - KORALIKI POLIMEROWE LUB METALOWE

Ręcznie pleciona na zamówienie, spersonalizowana Koronka do Siedmiu Boleści Matki Bożej z linki PARACORD z polimerowymi lub metalowymi koralikami do wyboru. Różaniec z paracordu polecamy szczególnie dla miłośników outdooru, turystyki i militariów. Będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby!

Różaniec jest wykonany z jednego odcinka bardzo wytrzymałej linki PARACORD. Pleciony jest w taki sposób, że jest absolutnie wytrzymały na zerwanie! Będzie służył przez długi czas.

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd przedmiotu!

Poniżej przedstawiamy naszą propozycje kolorystyczną, ale kolorystyka paracordu, krzyżyka i koralików może być dowolna z naszej oferty. 

 

  • Koraliki : POLIMEROWE 10x7 mm lub METALOWE 10 mm (do wyboru)
  • Medalik : NMP duży + BENEDYKTYŃSKI mały
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych

 

Powłoka galwaniczna (złote pokrycie) na metalowych koralikach będzie z czasem ulegać naturalnemu ścieraniu. By spowolnić ten proces warto zastosować się do kilku porad: 

 

- ograniczać ustawiczne noszenie różańca - ma to największy wpływ na jego ścieranie
- chronić różaniec przed uszkodzeniem mechanicznym (upadek, obicie, zadrapania)
- ograniczać kontakt koralików z wodą słoną/słodką, kosmetykami i detergentami
- minimalizować kontakt koralików ze skórą i potem (w zależności od pH skóry)

 

Zmiana barwy koralików różańca nie wynika z wady produktu, jest to normalny proces dla tego typu produktów i zastosowanej technologii i nie stanowi podstawy do złożenia reklamacji

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.