instagram facebook

RÓŻANIEC - KORALIKI POLIMEROWE MATOWE 12x10 mm

Cena: 50 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

RÓŻANIEC Z PARACORDU - MATOWE KORALIKI POLIMEROWE

Ręcznie pleciony na zamówienie, spersonalizowany różaniec z linki PARACORDRóżaniec z paracordu polecamy szczególnie dla miłośników outdooru, turystyki i militariów. Będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby!

 

Różaniec z paracordu - biżuteria chrześcijańska w sklepie paracordprojekt

 

Różaniec jest wykonany z jednego odcinka bardzo wytrzymałej linki PARACORD. Pleciony jest w taki sposób, że jest absolutnie wytrzymały na zerwanie!

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd przedmiotu!

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje kolorystyczne, ale kolorystyka paracordu, krzyżyka i koralików może być dowolna z naszej oferty. 

 

Na życzenie możemy wykonać koraliki "OJCZE NASZ" w innej kolorytyce dla wyróżnienia. Przykłady takiego rozwiązania znaleźć można w galerii zdjęć tego produktu. Proszę o taką notatkę w polu "INNE INFORMACJE". 

 

  • Koraliki : POLIMEROWE 12x10 mm
  • Krzyż : BENEDYKTYŃSKI ok. 7 cm
  • Medalik : BENEDYKTYŃSKI / NMP (do wyboru)
  • Paracord : OK. 2,4 m W JEDNYM ODCINKU
  • Czas oczekiwania na realizację : 3-4 dni robocze

 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.