instagram facebook

RÓŻANIEC - KORALIKI STAL NIERDZEWNA 8MM

Cena: 87 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

RÓŻANIEC Z PARACORDU - KORALIKI 8 MM ZE STALI NIERDZENWEJ

 

Ręcznie pleciony na zamówienie, spersonalizowany różaniec z linki PARACORD z wysokiej jakości pełnymi koralikami ze stali nierdzewnej o średnicy 8mm.  Różaniec z paracordu polecamy szczególnie dla miłośników outdooru, turystyki i militariów. Będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby!

 

Różaniec jest wykonany z jednego odcinka bardzo wytrzymałej linki PARACORD. Pleciony jest w taki sposób, że jest absolutnie wytrzymały na zerwanie! Będzie służył przez długi czas.

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd przedmiotu!

 

Poniżej przedstawiamy naszą propozycję kolorystyczną, ale kolorystyka paracordu i krzyżyka może być dowolna z naszej oferty. Dokonaj wyboru według własnych preferencji.

  • Koraliki : STAL NIERDZEWNA 8 mm w kolorze srebrnym, kulka pełna
  • Krzyż : NIERDZEWNY ok. 5 cm
  • Medalik : BENEDYKTYŃSKI / NMP (do wyboru)
  • Paracord : OK. 2 m W JEDNYM ODCINKU
  • Waga : OK. 100-110 g
  • Czas oczekiwania na realizację : 7 dni roboczych


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Różaniec z paracordu pracordprojekt to wersja różańca, która jest wykonana z paracordu, czyli wytrzymałego sznurka nylonowego, znanego z użycia w taktycznym wyposażeniu wojskowym. Różaniec z paracordu jest odporny na uszkodzenia i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu jest to popularna opcja dla osób aktywnych lub osób, które chcą mieć różaniec zawsze przy sobie. Różaniec z paracordu może być również ozdobiony różnymi koralikami lub krzyżykami. Paracord 550 to materiał z którego jest zapleciony różaniec, paciorki różańca tworzą koraliki ze stali nierdzewnej 8mm. Pleciony ręcznie różaniec z koralikami ze stali nierdzewnej można zakupić w sklepie Paracord Projekt