instagram facebook

BRANSOLETKA COBRA + HEŁM SPARTAŃSKI

Cena: 41 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka COBRA - HEŁM SPARTAŃSKI

 

Głównym dodatkiem dekoracyjnym w tym modelu jest zawieszka z motywem spartańskim: hełmem bądź tarczą do wyboru. Zawieszka ręcznie wykańczana, produkcji polskiej.

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka, co eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru. Zapięcie bransoletki może stanowić klasyczna i wygodna na co dzień klamra polimerowa bądź wytrzymała szekla z regulacją. Wybór należy do Ciebie. 

Plecionka została wykonana z paracordu, o łącznej długości ok  3,5 m.

PARACORD PROJEKT
  • Oplot : COBRA
  • Szerokość oplotu : ok. 23mm
  • Dodatki : ZAWIESZKA Z MOTYWEM SPARTAŃSKIM
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 


 

Bransoletki wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletka z paracordu z hełmem spartańskim to rodzaj bransoletki, która łączy w sobie elementy paracordu i motywu hełmu spartańskiego. Paracord 550 to wytrzymały sznurek, który jest często używany w zastosowaniach turystycznych, survivalowych i outdoorowych. Hełm spartański to symbolem starożytnej armii spartańskiej, która słynęła z swej odwagi i wytrwałości. Bransoletka ta jest wykonana z kilku warstw paracordu owiniętych wokół nadgarstka i zamkniętych za pomocą metalowych lub plastikowych zapięć. Na bransoletce może znajdować się metalowa lub plastikowa replika hełmu spartańskiego. Bransoletka z paracordu ta jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, a także jest atrakcyjna wizualnie, co czyni ją popularnym wyborem jako pamiątka z wakacji, prezent dla fanów historii czy jako dodatek do codziennego stroju. Taką bransoletkę z hełmem można zakupić w sklepie Paracordprojekt w Częstochowie.