instagram facebook

BRANSOLETKA WIKING WILK

Cena: 55 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka KING COBRA - WILK

 

Bransoletka wikingów z paracordu w masywnym oplocie king cobra. Głównym elementem dekoracyjnym jest stalowe zapięcie: koralik głowa wilka oraz szekla omega. Symbolika wilka zajmuje ważne miejsce w kulturze nordyckiej. Wikingowie traktowali wilka jako symbol zwycięstwa, uosabia także intuicję, inteligencję, lojalność i odwagę.

 

Bransoletki Wikingów w sklepie paracordprojekt

 

Bransoletki wykonywane są na indywidualny rozmiar nadgarstka. Odpowiednio przeprowadzony pomiar eliminuje problem za dużego lub za małego rozmiaru, jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku masowo produkowanych bransoletek z Chin. Warto również podkreślić, że w odróżnieniu od tanich wyrobów, nasze bransoletki są znacznie ciaśniej i dokładniej zaplatane, co gwarantuję efektowną estetykę oraz trwałość wyrobu.

Do zaplatania używamy wyłącznie wysokiej jakości paracordu produkowanego w Polsce, którego jakość, kolorystyka i gęstość kilkukrotnie przewyższa płaskie linki od majfrendów. Dzięki zastosowaniu polskiego paracordu i stalowych dodatków odpornych na korozję przebarwienia i wytarcie, bransoletka zachowuje swoją formę i estetykę przez wiele lat.

 

Zalety bransoletki KING COBRA WILK:

  • masywny męski oplot
  • szeroki wybór kolorystyki sznurka
  • efektowne zapięcie ze stali nierdzewnej w postaci łba wilka oraz szekli
  • Oplot : king cobra
  • Szerokość oplotu : ok. 28 mm
  • Kolorystyka : 3 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : zapięcie ze stali nierdzewnej
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletki wikingów w sklepie paracord projekt, to modne dodatki dla silnych mężczyzn, Męska bransoletka Wikingów z paracordu to doskonały pomysł na prezent dla ukochanego i przyjaciela. W sklepie paracord projekt wykonujemy bransoletki wikingów na indywidualny rozmiar nadgarstka oraz kolorystyce wybranej przez Klienta. Bransoletki Wikingów produkowane są ręcznie w Polsce. Bransoletki z paracordu z serii wiking to popularny dodatek do biżuterii dla miłośników kultury Wikingów. Paracord 550 inaczej zwany "sznurkiem ratunkowym", to wytrzymały, elastyczny sznurek, który był często używany przez amerykańskich żołnierzy podczas II wojny światowej. Bransoletki z paracordu są często wykonywane ręcznie i mogą być ozdobione symbolami lub wzorami związanymi z kulturą Wikingów, takimi jak odwzorowanie mieczy lub skrzydeł wędrownego ptaka. Są one uważane za trwały i praktyczny dodatek do biżuterii, ponieważ paracord może być używany w wielu sytuacjach awaryjnych jako linia ratunkowa lub do mocowania przedmiotów.